אם נתניהו דואג למדינה שיתפטר

אם נתניהו דואג למדינה שיתפטר

דבריו של יו"ר מפלגת ישראל ביתנו ח"כ אביגדור ליברמן:

לצערי ביום חג, יום ירושלים, מביאה אותנו ממשלת ישראל בראשותו של נתניהו למצב תבערה. תסתכלו מה קורה היום: בירושלים התנגשויות וחיכוך, בדרום שריפות ורקטות, בגליל יורים על שוטרים, ואם תוסיפו לזה את אירועי הר מירון תקבלו את הירושה שנתניהו משאיר לממשלה הבאה.

למרות הכול, הבן אדם נאחז בקרנות המזבח. לו באמת היה דואג למדינת ישראל או לתנועת הליכוד היה אומר "הבנתי, אני המכשול, ארבע פעמים הלכתי לבחירות, לא הצלחתי להקים ממשלה, אני זז הצידה".

ולזוז הצידה זה לא תרגיל כמו שהוא המציא אתמול. שמעתי אתמול את חברי הכנסת פרוש ואייכלר מדברים על אלטרנטיבה של 65, וברור שזו לא יוזמה שלהם, זה לא טקסט שלהם, אלא זו יוזמת נתניהו שרוצה למשוך זמן, לפתות אולי את בנט אולי אחרים ובינתיים לשרוף את הזמן של המנדט הנוכחי ולגרור את המדינה למערכת בחירות חמישית.

אם נתניהו באמת אחראי, דואג למדינה ודואג לתנועת הליכוד שיתפטר מראשות הממשלה, מראשות הליכוד ומהכנסת ובאותו רגע תנועת הליכוד תוכל להרכיב ממשלה מהר בלי מאמץ ובלי רוטציה.

‏בסופו של דבר כל מפלגות הימין, אנחנו ישראל ביתנו, גדעון סער, יועז הנדל, אלקין, נפתלי בנט ואיילת שקד כולם עבדו לצידו של נתניהו ואף אחד לא מאמין לו ולא סומך עליו. לכן אם היה זז באותו רגע היה אפשר להקים ממשלת ימין מלא מלא, בלי שום בעיה.

*מתוך הדברים שאמרתי היום בישיבת סיעת ישראל ביתנו בכנסת

הרשמה לרשימת תפוצה