הסוף לעסקנות

הסוף לעסקנות

יו"ר מפלגת ישראל ביתנו, אביגדור ליברמן, יצא הבוקר (ג') עם חברי הכנסת עודד פורר ויוליה מלינובסקי לסיור באשדוד, שם נתן הצהרה לתקשורת:
"גם כשסיירתי ברצועת עזה ובגבול הצפוני לא נתקלתי באבטחה כבדה כל כך כמו שליוותה אותי הבוקר באשדוד.
הגעתי לעיר בעקבות ההתפרעויות אתמול סמוך לישיבת גרודנא, שבאורח פלא נותרה פתוחה למרות הסגר הכללי. מדובר בישיבה אנטי ציונית שפגעה אתמול בשוטרים, ובאופן קבוע מסיתה נגד מדינת ישראל, כוחות הביטחון וחיילי צה"ל.
בינם לבין היהדות אין שום קשר, כל מה שהם עושים זו עבודה זרה, בניגוד למסורת ישראל ולכל הערכים היהודים. אתמול נתנו להם קנס, הם לא שילמו את הקנס ואף אחד לא מוכן לשלם את הקנס, ואם ישלמו יחזירו להם את הכסף.
זה שלא הוציאו צו סגירה אחרי האלימות הקשה, זו הוכחה שראש הממשלה סחיט ושכל הממשלה הזאת נסחטת ע"י עסקני ש"ס ויהדות התורה. כל המפלגות שותקות כמו דגים כולל אלו שבאופוזיציה, וזה מצביע על הכוונות שלהן.
בעקבות האירועים באשדוד, ישראל ביתנו תדרוש להוציא צו סגירה לישיבת גרודנא - מוקד פורעי חוק ומסיתים נגד המדינה ונגד צה"ל.
אני חוזר ואומר, האויבים הכי גדולים של הציבור החרדי, הם עסקני ש"ס ויהדות התורה. אנחנו רוצים לקדם אותם, שתהיה להם השכלה, שתהיה להם עבודה, שיוכלו להתפרנס בכבוד.
כל מה שרוצים עסקני ש"ס ויהדות התורה זה להוריד אותם לאשפתות ולהחזיק אותם שם לנצח. ברגע שמחלקים להם קצבאות, מחלקים להם גם פתקי הצבעה, זאת כל הכוונה שלהם.
רק ישראל ביתנו חזקה תשנה את סדרי העדיפויות, תשקם את הכלכלה ותשמור על מדינת ישראל כציונית וליברלית".

הרשמה לרשימת תפוצה