הפודקאסט

הפודקאסט

 

הפודקאסט הרשמי של מפלגת ׳ישראל ביתנו׳, שיחות סלון לא פורמליות על הנושאים שמעניינים אותנו באמת. בכל פרק יתארחו חברי כנסת יחד עם משפיענים ומובילי דעת קהל שישאלו את השאלות הכי מאתגרות.

 

אורחים בביתנו - פרק 1 - אלכס את אלקס

מה בפרק? לשניהם אותו השם, אחד עם כ׳ והשנייה עם ק׳. שניהם עלו לישראל בתור ילדים, אחד בגיל שלוש עשרה והשנייה בגיל חמש. יו״ר ועדת הכספים ח״כ אלכס קושניר ומנכ״לית לובי המיליון אלקס ריף, מתארחים בביתנו לשיחה פתוחה ומסקרנת על דור אחד וחצי, האתגרים והקשיים, ההורים שהפכו בנתיים לסבתות וסבים והתכניות והשאיפות לעתיד.

 

 

אורחים בביתנו - פרק 2 - עודד את סניה

מה בפרק? שר החקלאות ופיתוח הנגב והגליל עודד פורר פוגש את סניה ולדברג, משפיען רשת ויזם שעוסק רבות בכלכלה ובשוק חופשי לשיחה על יוקר המחייה ואיך באמת אבל באמת אפשר להוזיל מחירים לכולנו.

 

 

אורחים בביתנו - פרק 3 - לימור את אירה

מה בפרק? חברת הכנסת לימור מגן תלם וגורו הכושר אירה דולפין בשיחה כנה על הפרעות אכילה עידן הפילטרים והרשתות החברתיות.

 
 
 

אורחים בביתנו - פרק 4 - בתיה את אריאל

מה בפרק? עו״ד בתיה כהנא דרור, מספר-8 במפלגת ישראל ביתנו וסגן רת״ח חרדים לשעבר, בל״ג ירושלים, אריאל מנשה, בשיחה על שילוב חרדים בצה״ל, הקשיים בכך וחשיבות לימודי הליבה במגזר ובמוסדות החרדיים.

 

אורחים בביתנו - פרק 5 - אביגדור ליברמן ומרינה קיגל

מה בפרק? שר האוצר יו"ר מפלגת ישראל ביתנו אביגדור ליברמן בשיחה פתוחה עם מייסדת ומנהלת קהילת "הרוסים על הרוסים" מרינה קיגל על סיפור העלייה, ההצלחה בישראל, הקשיים ומה דעתו על הסטיגמות שיש עליו.

 

הרשמה לרשימת תפוצה