"אנחנו לוקחות את המושכות"

"אנחנו לוקחות את המושכות"

אני פונה אליכן כי הגיע הזמן לדבר מלב אל לב, על מה שכואב לכולנו.
שמי שרון רופא אופיר, אמא לשלושה ילדים - רוני רז וזהר, נשואה לרן. מצד אבי ז"ל אני דור 20 בארץ, ומצד אמי סבי וסבתי ז"ל, עלו ארצה לפני 100 שנה מפרס. כציונים הותירו מאחור עושר רב והעלו עמם לארץ הקודש 100 עולים. ישראל היא הבית שלי, הבית שלנו.
אני פעילה בנושא קידום נשים ושוויון מגדרי לאורך כל חיי הבוגרים. בשנתיים האחרונות בתוקף היותי סגנית ראש המועצה המקומית קרית טבעון הגשתי כהצעה לסדר את האמנה לרשות שווה. לקידום שוויון מגדרי ויישומו במרחב הציבורי. לאחרונה הפכה טבעון לרשות הראשונה בישראל שאימצה אמנה זו, ואני תקווה שרשויות רבות נוספות יצטרפו אלינו.
הבחירות הבאות נמצאות מעבר לפינה. בין אם תפוזר הכנסת בעוד מספר שבועות ובין אם זה יקרה בעוד חודשים ספורים ברור לכול שהממשלה הנוכחית לא תחזיק מעמד.
האיחוד שנרקם בין הליכוד לכחול לבן לא מצדיק את קיומו, הממשלה הנוכחית לא מתפקדת, ואת התוצאות של אי העשייה והקיפאון אליו נקלענו משלמות כל אחת מאתנו.
משבר הקורונה פוגע פגיעה אנושה בנשים. הפערים בעולם התעסוקה הולכים וגדלים, הג'ינגול הבלתי אפשרי בין הרצון לשלב קריירה אל מול התמרון בגידול הילדים, האלימות כלפי נשים הגיעה למימדים חסרי תקדים, היעדר מומחיות בצוות היציאה מהמשבר כל אלו ועוד מגדילים את אי השוויון המגדרי. מייצרים מציאות שחייבת להשתנות.
משבר הקורונה והשלכותיו מתרחשים בשעה שמדינת ישראל נמצאת במדרון חלקלק, ואנחנו חייבות למנוע זאת. אסור לאפשר לכך לקרות.
אחרי שלושה סבבי בחירות אני יודעת שעלינו לחשב מסלול מחדש, והפעם לבחור נכון. ישראל ביתנו בראשותו של ח"כ אביגדור ליברמן, היא האלטרנטיבה השלטונית היחידה שיכולה לשנות. להטות את הכף ולקדם מחנה ציוני, ישראלי, ליברלי. מפלגה המובילה קו שאני מאמינה בו מאוד - חיה ותן לחיות! ליברמן הוא המנהיג היחיד שאצלו מילה זו מילה.
אני גאה לעמוד בראש מטה הנשים של ישראל ביתנו, ופועלת מתוך אמונה שעתה זוהי שעתן של נשים! הפעם אנחנו לוקחות את המושכות בידיים.
הצטרפי אלינו, יחד נקדם ניזום ונשפיע על ההווה והעתיד של מדינת ישראל.

שלך, שרון רופא אופיר
יו"ר מטה נשים ישראל ביתנו
.

הרשמה לרשימת תפוצה