השר אביגדור ליברמן משיק אפליקציה חדשה

השר אביגדור ליברמן משיק אפליקציה חדשה

שר החוץ וסגן ראש הממשלה, אביגדור ליברמן, השיק אתמול (13.6) במשרד החוץ בירושלים את האפליקציה "מידע למטייל" שפותחה במשרד החוץ בשנה האחרונה על-ידי האגף לעניינים קונסולריים ומחלקת ישראלים בחו"ל יחד עם אגף התקשוב. האפליקציה זמינה ב- App Store תחת השם "מידע למטייל" ובקרוב תהיה זמינה גם באנדרואיד.
השר ליברמן אמר באירוע כי המהלך הוא תרומה נוספת לחיזוק הקשר ולשרות שנותן משרד החוץ לציבור. "אני מברך על העבודה המצוינת ושיתוף הפעולה של המחלקה הקונסולרית ואגף התקשוב במשרד החוץ שפיתחו אפליקציה שמאפשרת למטיילים הישראלים בעולם להיעזר בשירותי הנציגות שלנו במדינה אליה הם מגיעים ולקבל את כל המידע החיוני לגבי אותה מדינה. האפליקציה הזו היא לא סטטית, היא עוד תלך ותשתכלל וזה עוד נדבך המשתלב עם פעילויות נוספות של משרד החוץ לשיפור השירות לאזרח", דברי ליברמן.
באמצעות האפליקציה מעמיד משרד החוץ לרשות האזרח הישראלי אמצעי נוסף לקבלת מידע על מדינות, המלצות למטייל בחו"ל, פרטי התקשרות לנציגויות ישראל בעולם, וכללי התנהגות מומלצים בשגרה ובמצבי מצוקה. מדובר במידע חיוני ושימושי לאזרחים ישראלים השוהים בחו"ל, בין אם מדובר במטיילים ובין אם מדובר באנשי עסקים המעוניינים לקבל מידע בסיסי על מדינת היעד.
ראש האגף לעניינים קונסולריים במשרד החוץ, יגאל צרפתי אמר באירוע כי האגף הקונסולרי שם לו למטרה לשפר את השירות לאזרח בכל הדרכים האפשריות ואפליקציה זו היא אמצעי חשוב נוסף המאפשר לעשות זאת.

Related Posts