ליברמן:" אמרנו לאורך כל הדרך- אנחנו רוצים ממשלת אחדות"

ליברמן:" אמרנו לאורך כל הדרך- אנחנו רוצים ממשלת אחדות"

יו"ר המפלגה, ח"כ אביגדור ליברמן,  אמר בפתח ישיבת הסיעה של ישראל ביתנו: "לשאלה מה ליברמן רוצה, התשובה היא מאוד פשוטה: אמרנו את זה מהיום הראשון של מערכת הבחירות האחרונה, ואנחנו אומרים גם היום: ממשלת אחדות לאומית. לא צריך לחפש מתחת לפנס. אין כוונות אחרות. ברור שזה לא מסיבות אידיאולוגיות אלא פרקטיות. כל ממשלה אחרת תתקשה לתפקד. זה יהפוך למסע הישרדות משבוע לשבוע. כל הצבעה בוועדות הכנסת תהפוך לאתגר בלתי רגיל.

 

"אין לנו אינטרס אישי להיות חברים בממשלה. לא משנה אם זה נתניהו או גנץ. שני הצדדים מציעים לנו חצי המלכות ותוספת 10%. מבחינת מדינת ישראל, כל ממשלה צרה היא אסון. אנחנו עובדים קשה. אתמול סיימתי ב-3:00 בבוקר את כל המפגשים עם נציגי הקואליציה והאופוזיציה. אם עד רביעי ב-12:00 לא נגיע לחתום על הסכם קואליציוני - אז כל אחד לנפשו. מה יותר גרוע - ממשלה צרה או בחירות שלישיות? זו שאלה טובה. אני אעשה אז הערכת מצב. אני מקווה שכולנו נצליח להתעלות, להתגבר על כל הפערים ולהקים ממשלת אחדות".

 

על הפגישה שקיים אתמול עם נתניהו: "הייתה פגישת עניינית. לא בזבזנו זמן על חשבונות העבר. דיברנו על דברים מעשיים, פרקטיים, איך אפשר להתקדם לכיוון ממשלת אחדות. כשנקים ממשלת אחדות נקציב יום שלם לכל הריבים".

 

הרשמה לרשימת תפוצה