ליברמן ונתניהו הודיעו: רצים ביחד עם 'הליכוד ביתנו'

ליברמן ונתניהו הודיעו: רצים ביחד עם 'הליכוד ביתנו'

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, ושר החוץ, אביגדור ליברמן, הודיעו הערב במסיבת עיתונאים משותפת על איחוד כוחות וריצה משותפת בבחירות לכנסת ה-19. מהלך זה, שגרם לסערה במערכת הפוליטית, יחזק את הגוש הלאומי ויביא לחיזוקן של שתי המפלגות בבחירות הקרובות.

ראש הממשלה נתניהו פתח את מסיבת העיתונאים באומרו "אנחנו עומדים בפני אתגרים אדירים וזה הזמן לאחד את הכוחות למען מדינת ישראל. לכן, הליכוד וישראל ביתנו ירוצו יחד ברשימה משותפת לכנסת הבאה בפתק אחד. ואנחנו נבקש יחד מנדט מהציבור כדי להנהיג בעוצמה את מדינת ישראל בשנים הבאות".

שר החוץ, אביגדור ליברמן אמר כי "איחוד הכוחות בינינו זה שילוב של ניסיון, של עוצמה ואחדות. זה מה שמצפים אזרחי ישראל היום ובין כל הבחירות והאלטרנטיבות בחרנו באופציה הכי ממלכתית ובאחריות לאומית". הוא הוסיף כי "נוכח האתגרים אנחנו זקוקים לאחריות לאומית. לא עוד רסיסי מפלגות האופנה שקמות לקדנציה אחת ונעלמות אחר כך. אנו נותנים אלטרנטיבה אמיתית והזדמנות לאזרחים לייצב את השלטון והממשלה".

השר הוסיף ואמר כי הוא בטוח בהצלחתה של הרשימה המשותפת בבחירות הקרובות "לי אין ספק מה תהיה התגובה של הציבור הישראלי, ואין לי ספק שנעמוד בכל הציפיות שיצרנו. אנו נמלא אחר כל ההבטחות וההתחייבויות ונעשה את זה יותר טוב מהקדנציה הקודמת". דברי ליברמן.