לראשונה- תחבורה ציבורית בשבת בטבריה

לראשונה- תחבורה ציבורית בשבת בטבריה

ח״כ עודד פורר (ישראל ביתנו) והמועמדים לרשימה מטעם המפלגה לכנסת הבאה, אלכס קושניר, מנכ״ל משרד העלייה והקליטה לשעבר ואיש התקשורת  יבגני סובה, הגיעו יחד עם פעילי צעירי ישראל ביתנו על מנת להביע הזדהות ותמיכה בתושבי טבריה ובתחבורה הציבורית בשבת

ח״כ עודד פורר:
״טבריה החזירה לעצמה היום מה שנלקח ממנה לפני שנים - את היכולת לבחור.
הסטטוס קוו שהופר בעיר בעשרים השנים האחרונות שינה את פניה של טבריה והפך את הכפייה הדתית לשגרת חיים עבור תושבי טבריה והתיירים המבקרים בה.
לא יכול להיות ששר הפנים שיושב בירושלים יקבע איך ייראו החיים בכל רחוב בטבריה. כמו שנתנגד לקווי אוטובוס לשירות התושבים בבני ברק בשבת כך נאפשר בעיר כמו טבריה תנועה מהשכונות העיליות לטיילת. זה נכון לתושבים ונכון עבור עיר תיירות כמו טבריה.
אני מברך את ראש עיריית טבריה על המהלך ומקווה שזוהי רק תחילתה של דרך חדשה שבה יכבדו איש את רצונו של רעהו, וכפי שתושבי השכונות החרדיות יזכו לשמור את השבת כדרכם, יוכלו שאר תושבי טבריה והתיירים להגיע בתחבורה ציבורית לטיילת שוקקת החיים.״

אלכס קושניר (ישראל ביתנו): ״הגענו לכאן על מנת לתמוך ביוזמה המצויינת של תחבורה ציבורית בשבת בטבריה. העיקרון של חיה ותן לחיות קורם עור וגידים ואנחנו נמשיך לתמוך בכך בכל עיר שתחליט לעשות כך״.