מחזקים את האזרחים הנאמנים / טופז רם

מחזקים את האזרחים הנאמנים / טופז רם

אתמול נערך כנס בכפר ראמה בהשתתפות מנהיג המפלגה אביגדור ליברמן והמועמד הארמי-נוצרי לכנסת מטעם 'ישראל ביתנו' שאדי חלול. שאדי קידם רבות את השתלבות האוכלוסיה הארמית-נוצרית בחברה הישראלית – מתעסוקה ועד שירות בצה"ל.

בכנס דובר על אחדות הגורל של עם ישראל והקהילה הארמית-נוצרית, מצבם של הנוצרים כיום במזרח התיכון דומה לזה של העם היהודי – עם נרדף ע”י קיצוניים. רק לפני כמה ימים נרצחו נוצרים במצרים ע”י דאע”ש באלימות וברבריות רק משום היותם נוצרים. מתוך ההבנה וההכרה כי אנחנו יחד באותו גורל, עלינו להתאחד למען הישרדותינו.

ישנם אזרחים שלמרות שהם לא חייבים – הם בוחרים לשרת את המדינה. בעיננו, זו אחת המעלות הגבוהות ביותר בנפש הישראלית. נתינה אמיתית מתוך תחושה כנה של אחריות ונאמנות.

אסור שמדינת ישראל תפקיר את האזרחים הנאמנים שבחרו במסירות נפש לתרום למדינה – החל מתרומה לפרט המתגייס, ועד לרמה החברתית – תשתיות ראויות וחינוך ראוי ומתוקצב בהתאם.

לא יכול להיות שדווקא האזרחים שמשרתים, יקבלו פחות מהאזרחים שמעולם לא השקיעו במדינה. ולכל ישראלי שאוהב את ישראל, נאמן אליה, ומוכן לשרת אותה – יש מקום במפלגה שלנו. על מדינת ישראל לחבק את הנוצרים – ואת כל אזרחיה אשר תרמו למדינה!