נפתח המטה המרכזי של תנועת "פתח תקווה ביתנו"

נפתח המטה המרכזי של תנועת "פתח תקווה ביתנו"

נפתח המטה המרכזי של תנועת "פתח תקווה ביתנו" בראשות עו״ד מארק קניאז׳בסקי ומור דקל׳ למועצת העיר פתח תקווה.

מארק, עו"ד ונוטריון, בעל משרד עצמאי משנת 2010. עוסק בתחום הדין המנהלי, לרבות דיני הגירה לישראל וזכויות אדם, כמו כן בדיני משפחה. נשוי ואב לשתי בנות.

ומור, יו״ר העמותה למען הילד בגיל הרך, אקטיביסטית חברתית ופוליטית ומובילות מחאת ״ילדינו לא הפקר״

לפתיחת המטה הגיעו חברי סיעת ישראל ביתנו, ח״כ יבגני סובה וח״כ תא״ל במיל וחברה בוועדת החוץ והביטחון שרון ניר.
 
מארק קניאז׳בסקי אמר במהלך האירוע: "פתח תקווה עבורי – היא הבית. כאן רכשתי השכלה ומקצוע, הקמתי משפחה, זכיתי להכיר הרבה אנשים טובים, פטריוטים אמיתיים של העיר. בשלב הזה של חיי הגיע הזמן להחזיר לעיר האהובה כמיטב יכולותיי, כישוריי וזמני.
אנחנו כאן על מנת להבטיח לכל תושבי העיר ערכים של שוויון, חירות, חופש העיסוק והתנועה. אנחנו נמנע כל תופעה של הדרה על רקע מוצא, מין, מגזר או דת במרחב העירוני-החברתי שלנו.

אנחנו נלחם על עקרון בסיסי וחשוב מאין כמוהו של "חיה ותן לחיות", בכל תחומי חיינו.
 
אם לא אנחנו – אף אחד לא יעשה זאת, ובסופו של דבר חלילה נשאר בלי בית.
ולזה לא ניתן יד, נשמור על הבית!״
 
מור דקל אמרה במהלך האירוע: ״אחרי שנים של עשייה משמעותית למען ילדי הגיל הרך בפתח-תקווה ובמדינה כולה, אחרי שיום ולילה אני מייצגת את הקול שלכם מבחוץ, החלטתי שהגיע הזמן שארוץ למועצת העיר ואפעל עבורכם מבפנים. אני מאמינה בכל ליבי שהכל מתחיל ונגמר בחינוך, ובמיוחד בחינוך מלידה! אני יוצאת למסע הזה באמונה שלמה שנצליח לעשות המון טוב לתושבי פתח תקווה, מתבוננת היום בגאווה על הדברים שעשיתי למען העיר, ובמיוחד מתרגשת מהמחשבה על מה שעוד אעשה."
 
ח״כ יבגני סובה, ישראל ביתנו תושב העיר אמר באירוע: ״אני שמח שבפתח-תקווה הקמנו רשימה מקצועית וצעירה שתיאבק על הבית המשותף שלנו ותשמור על האיטנרסים של הציבור הליברלי.
שנים שאני מכיר באופן אישי את מובילי הרשימה: מארק, מור, ויקטוריה ואני משוכנע שהם יעשו עבודה מצויינת בתור חברי המועצה. אני קורא לתושבי פ״ת לצאת ולהצביע ב-31 באוקטובר וכך ביחד נשמור על הבית שלנו".
 
ח״כ שרון ניר, ישראל ביתנו הוסיפה: ״פתח תקווה אם המושבות הראויה למנהיגות ליברלית מובילה!
אבקש לברך את עו״ד מארק קניאז׳בסקי ואת גברת מור דקל אשר מאחוריהם עשייה חברתית מרשימה למען החברה הישראלית ולמען העיר פתח תקווה. מארק ומור הם צוות מנצח ובכוחם להוביל את פתח תקווה להישגים רבים למען רווחתם של תושבי העיר. בהצלחה מעומק הלב, הצלחתכם, הצלחת העיר כולה.״

הרשמה לרשימת תפוצה