תושבי הדרום זכאים לאותה רמת ביטחון כמו תושבי תל אביב!

תושבי הדרום זכאים לאותה רמת ביטחון כמו תושבי תל אביב!

 

יו״ר מפלגת ישראל ביתנו ושר הביטחון אביגדור ליברמן ביומו האחרון בתפקיד קיים סיור פרידה ממפקדי וחיילי אוגדת עזה, וכן מראשי הרשויות ובעלי התפקידים בעוטף עזה:

“לא מתקבל על הדעת שאחרי שיגור של כ-500 רקטות על דרום הארץ, קבינט ישראלי יעניק חסינות לראשי חמאס, לא לדגי הרקק שלוחצים על הכפתור, אלא לאלו שנתנו פקודה להפציץ את ערי ישראל.

במסגרת המדיניות הנוכחית, לא רק הנייה אלא כל ראשי חמאס, מרגישים את עצמם חסינים ובטוחים.

15 מיליון דולר במזומן שישראל אפשרה להעביר לחמאס ברצועת עזה, זה כסף נטו לטרור. כל מי שמסביר שיש רשימות ויש מנגנון בקרה ופיקוח, ויש טביעות אצבע, רגל ועין- הכל אחיזת עיניים. ברגע שכסף מזומן חצה את גבול הרצועה, אין שום פיקוח ובקרה עליו. כשמסתכלים מי הם הראשונים שנהנו מאותם 15 מיליון דולר, אלה משפחות 230 המחבלים שנהרגו בעימותים עם חיילי צה"ל על הגדר. והם קיבלו את זה תחת סעיף סיוע הומניטארי למשפחות נזקקות.

היום אנחנו במו ידינו מאכילים מפלצת שאם לא נעצור את ההתעצמות ואת בניין הכוח שלה בזמן הקרוב, בעוד שנה יקום לנו אח תאום לחיזבאללה ברצועת עזה.

במשך שנתיים וחצי נשכתי שפתיים וניסיתי לשנות את מדיניות הממשלה מבפנים. אך שתי ההחלטות האחרונות: התחייבות להעברת 90 מיליון דולר לחמאס בחצי שנה הקרובה וההחלטה על הפסקת האש, היו שתי החלטות יותר מדי.”