"אפשר בקרוב להודיע לנשיא ׳עלה בידי"

"אפשר בקרוב להודיע לנשיא ׳עלה בידי"

יו"ר ישראל ביתנו ח"כ אביגדור ליברמן התראיין היום (ג') ליובל קרני במסגרת כנס לשכת עורכי הדין שנערך באילת. 
 
ח"כ ליברמן התייחס לממשלה המתגבשת: "אני שמח שבנסיבות שנוצרו כולם הצליחו להתעלות מעל הפוליטיקה, האגו והמשקעים ולהתגבר על הכול, ועל כך מגיע שאפו.
 
מבחינתי ההסכם הקואליציוני נסגר מזמן, אני הולך להיות שר האוצר ולהתמודד עם הבעיות של המשק. זה האתגר הכי גדול. שברנו שיאים באבטלה, יש חוב, גירעון, אינפלציה, העלאת מחירים בדיור בפירות בירקות - אני אוהב אתגרים. אני מכיר את המשק הישראלי, מכיר את המבנה הממשלתי ואני חושב שעם כל הניסיון שלי אני יכול להצליח".
 
יו"ר ישראל ביתנו הוסיף: "חוץ מהנזק הכלכלי שנתניהו גרם לישראל, יש גם את התפוררות החברה הישראלית. מעולם לא ראינו חזית פנימית תוך כדי מלחמה בישראל, כל מה שקורה בדרום עם הבדואים, כל מה שקורה עם המגזר הערבי בצפון, מה שקורה במגזר החרדי. יש למעשה ציבור אחד שמקבל את החוקים ומתנהל בהתאם לנורמות: חילוני, מסורתי, כיפות סרוגות כולם משרתים, עובדים ומשלמים מיסים. כל השאר זו אוטונומיה".
 
ח"כ ליברמן סיכם באופטימיות: "מהניסיון שלי אני גם יכול לומר שתמיד ברגע האחרון לקראת סגירת ההסכם הקואליציוני יש ניסיונות של המפלגות השונות לתפוס עוד משהו, זה טבעי. אני מאמין שעם קצת רצון טוב אפשר לסיים את זה ולהודיע לנשיא ׳עלה בידי'".
 
צפו בריאיון המלא:

הרשמה לרשימת תפוצה