ליברמן: ״בפעם הבאה הערבים ינהרו לקלפיות במימון נתניהו וכחלון״

ליברמן: ״בפעם הבאה הערבים ינהרו לקלפיות במימון נתניהו וכחלון״

יו״ר ״ישראל ביתנו״, ח״כ אביגדור ליברמן, תוקף את העובדה שהחלטת הממשלה הצפויה בנוגע לתכנית החומש למגזר הערבי נעשתה בסיכומים עם הרשימה המשותפת ויושב הראש שלה, ח״כ איימן עודה.

ח״כ ליברמן אומר כי ״בזמן שדאעש מאיימים להשמיד את ישראל, ממשלת ישראל מוצאת לנכון לחזק את הרשימה הערבית המשותפת - שבדיוק כמו דאעש מטרתה הסופית היא חיסול מדינת ישראל. אותה רשימה שנציג בכיר שלה השווה בזמן הבחירות בין דאעש לציונות ואמר שדאעש למדו מהציונים לבצע את פשעיהם, אותה רשימה שרק בשבוע שעבר שיבחה והיללה את המרצח המתועב סמיר קונטאר, וגינתה את חיסולו של מי שבין היתר רוצץ את גולגלתה של עינת הרן בת ה-4, אותה רשימה שנציגיה בכנסת מצדיקים בכל פעם מחדש רצח יהודים.

במקום לחזק את הגורמים הנאמנים והמתונים בחברה הערבית, אומר ח״כ ליברמן, מעבירים רה״מ ושר האוצר 15 מיליארד שקל למגזר הערבי דוקא באמצעות סיכומים עם איימן עודה וחבריו נציגי ארגוני הטרור בכנסת: זועבי, זחלקה, גטאס ושות׳... בכך מחזקת הממשלה את הגורמים הקיצוניים והמתסיסים ביותר בקרב הערבים בישראל. משמעות החלטת הממשלה היום היא שבפעם הבאה הערבים ינהרו לקלפיות במימון נתניהו וכחלון!״

הרשמה לרשימת תפוצה